Drug Dealer Manager: Polyslash dostarczy towar Movie Games

Nie ma to jak zacząć obecność na NewConnect od narkotyków.

O Drug Dealer Managerze wiemy w zasadzie tyle, że Polyslash będzie jego producentem i współwydawcą. Produkcję mamy otrzymać w czwartym kwartale przyszłego roku. Tytuł ukaże się na pecetach, chociaż nie jest wykluczone przygotowanie też wersji na Switcha. O tym, że narkotyki to nośny temat, zamawiające grę Movie Games wie doskonale. Drug Dealer Simulator – z którego pochodzi powyższy screen – rozbił bank i zmierza na kolejne platformy. Wydawca powołał nawet do życia True Games, czyli osobne studio, które ma tworzyć symulatory życia ulicy.

Dodajmy, że początek współpracy Polyslasha z Movie Games zbiega się z dzisiejszym wejściem krakowskiej spółki na NewConnect. Głównym udziałowcem (40,98%) w Polyslashu jest PlayWay.

https://twitter.com/Polyslasher/status/1298898516258025473

Ostatnią autorską produkcją Polyslasha było We. the Revolution – gra, w której wcieliliśmy się w sędziego wydającego wyroki podczas rewolucji francuskiej. Obecnie studio dłubie przy dwóch symulatorach. Mech Mechanic Simulator ukaże się jeszcze w tym roku, a Primitive Builder Simulator trafi do wczesnego dostępu na przełomie I i II kwartału roku następnego. Poza tym Polyslash wyprodukuje mobilne Police Shootout oraz wyda symulator alchemika.

Krakowianie zapowiedzieli, że zyski z symulatorów pozwolą im finansować ambitniejsze, „artystyczne” pomysły w stylu We. the Revolution. Nad jedną produkcją tego typu już pracują, chociaż na jej temat na razie nic nie wiadomo. Istnieje szansa, że nie chodziło tu o Drug Dealer Managera.