Celebrity Life zapowiedziane

Gaming Factory pozwoli nam zostać Billie Eilish czy inną Katy Perry.

Firma ma na koncie mnóstwo projektów wydawniczych (zachęcam do kuknięcia tu), a od niedawna próbuje wejść także w produkcje własne. Pierwszym zwiastunem zmiany polityki była zapowiedź Pizza Simulatora (który – wbrew pozorom – wcale nie jest symulatorem pizzy!); a że notowane na giełdzie studia rzadko poprzestają na anonsie jednego tytułu, do puli dołączyło właśnie Celebrity Life.

Ponieważ data premiery jest odległa (2022), „screeny” pochodzą ze zwiastuna, natomiast interfejs ewidentnie trąci placeholderem – spokojnie możemy założyć, że mamy do czynienia z preprodukcją.

Gra pozwoli nam zakosztować celebryckiego blichtru… co jednak brzmi dość enigmatycznie. Jak czytamy w informacji prasowej:

„Przekonaj się jak to jest kiedy cały świat zna Twoją twarz, śledzi Twój każdy krok i debatuje publicznie nad każdą podjętą przez Ciebie decyzją. Od tego, co zjadłeś na lunch, przez Twój strój, po kondycję Twojego związku. Poznaj blaski i cienie sławy. Pracuj ciężko za coraz większe pieniądze, a później ostro baluj wydając wszystko na towary luksusowe, o których zawsze marzyłeś. Dawkuj rozważnie informacje ze swojego wspaniałego życia tak, aby umiejętnie podtrzymywać zainteresowanie fanów oraz powiększać ilość $$$ na koncie. Wspinaj się na szczyty celebryckiej sławy nie zważając na koszty i ofiary po drodze. Pamiętaj tylko, że w życiu za wszystko się płaci, a łaska pańska na pstrym koniu jeździ”.

Jako że tytuł jeszcze nie istnieje, trudno określić, na czym dokładnie będzie polegać. Przyszli autorzy obiecują „oryginalne połączenie gatunków” (strategii, RPG-a i symulatora), konieczność dbania o wizerunek, możliwość wyboru ścieżki kariery (aktor, piosenkarz) oraz opcję zaprojektowania domu.