Underground Garage: Stary, odpicuj moją brykę

I wcale nie będziemy spędzać czasu wyłącznie w garażu!

Decydując się na karierę mechanika samochodowego, przyda się nam dogłębna znajomość ponad trzydziestu sportowych aut – w końcu do zamontowania będzie ponad sześć tysięcy części. Pod naszą opiekę zostaną oddane auta używane w nielegalnych wyścigach, więc po każdej naprawie dane nam będzie pojeździć i poobserwować, by sprawdzić uzyskiwane osiągi. Oprócz poprawiania cudzych pojazdów możemy pracować także przy własnych, by potem samemu wziąć udział w paleniu gumy na jednej czwartej mili.

Underground Garage ma umożliwić zaglądanie w najgłębsze zakamarki aut. W ramach przewietrzenia się udamy się też na złomowisko, by wyszukać interesujące egzemplarze i przyoszczędzić. Zmieniać będzie się także sam garaż, początkowo umieszczony w opuszczonym hangarze. Autorzy obiecują wreszcie dodanie nieliniowej fabuły zahaczającej tematyką o wiadomą serię Rockstara – mamy współpracować ze skorumpowaną policją, kraść samochody czy śledzić poczynania konkurencji.

Za ambitnie brzmiącym projektem stoi studio BeardedBrothers.games, które ma już na koncie podobną produkcję – wydane rok temu Biker Garage. Nowy tytuł ukaże się w czwartym kwartale 2021 na pecetach (czyli na Steamie), Switchu, Xboksach i PlayStation.