Car Mechanic Simulator 2021: Kontynuacja hitu PlayWaya otrzymała demo

Nowa odsłona doda szereg bajerów: wymianę płynów, nową mechanikę brudu, a nawet zapieczone śruby.

Seria Car Mechanic Simulator to obok House Flippera jeden z największych sukcesów wydawniczych PlayWaya, nic więc dziwnego, że nadchodząca osłona będzie solidnie promowana. Krzysztof Kostowski zapowiedział niedawno, że produkcja otrzyma i demo, i prolog, poza tym plan zakłada równoczesną premierę na konsolach i pecetach. Na razie zadość uczyniono pierwszej obietnicy – demo Car Mechanic Simulatora 2021 właśnie zaparkowało na Steamie. Jak pokazuje zwiastun, w nowej produkcji zakres usług naszego stale rosnącego zakładu będzie szeroki.

W CMS21 do dyspozycji otrzymamy zarówno automatycznie generowane zlecenia, jak i paczkę misji fabularnych. Na warsztat weźmiemy 72 auta. Naprawimy je, przebierając wśród tysięcy części zamiennych, zajmiemy się też uzupełnianiem płynów, usuwaniem uszkodzeń karoserii, sięgniemy nawet po narzędzia takie jak tokarka do tarcz hamulcowych. Poprowadzimy myjnię samochodową, będziemy szukać wehikułów wartych naprawienia, przeczesując szopy i złomowiska, weźmiemy też udział w aukcjach pojazdów i części. By sprawdzić, jak owoc naszych napraw i tuningu sprawdza się w praktyce, zabierzemy oporządzone auto na tor wyścigowy.

O tym, czy nowy Car Mechanic Simulator zasłuży na dodanie do listy najlepiej ocenianych i sprzedających się gier spółki Krzysztofa Kostowskiego, dowiemy się w tym roku.