Broken Ranks przetrwał ataki DDoS i znów da się przetestować

Czy Baldur’s Gate’a da się pożenić z MMO? Sprawdźmy to!

To już druga otwarta beta produkcji wrocławian z Whitemoon Games. Dla przypomnienia: tytuł stanowi duchowego następcę MMORPG-a The Pride of Taern. Podobnie jak on: ma kusić turową walką i „dojrzałą” fabułą oraz chlubnymi inspiracjami (poza Wrotami Baldura: także seria HoMM).

“Po dość problematycznym starcie pierwszej Open Bety chcemy sprawdzić rozwiązania, które pomogą nam przy premierze i poprawią stabilność serwerów przy dużym obciążeniu. Paradoksalnie ataki DDoS w czasie Open Bety wskazały nam, co należy poprawić. Nadchodząca Open Beta to testy techniczne, a także prezentacja części poprawek, które wprowadziliśmy na podstawie informacji otrzymanych od graczy.” 

– oświadczył założyciel studia, Krzysztof Danilewicz (pisownia oryginalna). Builda uruchomimy już w piątek (17.09) o godzinie 21:00. Testy potrwają do niedzieli (19.09) do godziny 21:00. Wszyscy, którzy już bawili się w Broken Ranks, będą mogli kontynuować przygodę tymi samymi postaciami. Dodajmy, że nowe wersja zaoferuje dodatkowe zadania poboczne, kolejny fragment wątki fabularnego oraz „krainy z bossami”.

Ponadto dowiedzieliśmy się, że w chwili premiery tytuł ma być dostępny w wersji polskiej i poznaliśmy zainteresowanie poprzednią betą (sprawdziło ją ponad 25 tys. odbiorców).

Klienta Broken Ranks pobierzecie pod tym adresem.