Bloober Team pracuje nad jeszcze jednym horrorem

Co trzy horrory to nie jeden.

Krakowskie studio ogłosiło, że na wczesnym etapie produkcji ma kolejną grę, ale nie podali żadnych więcej szczegółów. W wypowiedzi dla Gaming Bolt dyrektor generalny Bloober Teamu Piotr Babieno powiedział, że projekt to kolejny survival horror oraz poinformował, kto będzie wydawcą tytułu.

„Jestem wdzięczny za współpracę z Private Division. Nie postrzegamy ich w typowej relacji wydawca-twórcy; są bardziej jak przyjaciel, który okazuje nam wsparcie lub trzyma nas w ryzach, kiedy najbardziej tego potrzebujemy” – mówi Babieno.

Private Division to oddział firmy Take-Two Interactive, który zajmuje się współpracą z mniejszymi deweloperami. Tym samym potwierdziło się, że chodzi o tajemniczy Projekt C. Niedawno z tym wydawcą nawiązało też współpracę inne polskie studio – One More Level.

Prócz najnowszego zapowiedzianego projektu, w Krakowie trwa łączenie dwóch części – Layers of Fears, a od października wiemy, że Bloober Team pracuje też nad wielką światową marką – odświeżoną wersją Silent Hill 2.