Branżowa Noc Sylwestrowa? Zapraszamy!

Nie macie jeszcze planów na Noc Sylwestrową? No to już macie! Spotkajmy się w branżowym gronie i wspólnie przywitajmy Nowy Rok w klubie Drukarnia przy Mińskiej 65 w Warszawie. W czasie sylwestrowej nocy rozdamy nagrody dla najlepszych premier gier niezależnych 2022 roku, ale oczywiście będzie też miejsce do tańca, odpowiednia muzyka oraz coś smacznego do picia i jedzenia!

Polska branża gamedev rośnie z roku na rok. Mamy coraz więcej konferencji, okazji do budowania prawdziwej społeczności. Spróbujmy więc po raz pierwszy przywitać też wspólnie Nowy Rok!

Podkreślmy! Na imprezie mile widziani jesteście również, a może nawet szczególnie, z Waszymi osobami towarzyszącymi! W końcu to Noc Sylwestrowa!

Chcemy aby ta noc była świetną okazją do bliższej integracji i wzmocnienia naszej społeczności. Ma to być okazja rozmów, dyskusji, podsumowań i snucia odważnych planów na 2023 roku!

W czasie imprezy po raz pierwszy rozdamy też nagrody od Fundacji Indie Games Polska oraz Game Industry Conference za najlepsze premiery gier niezależnych 2022 roku! O tych, dość oryginalnych w zamyśle nagrodach, napiszemy jeszcze osobno!

W czasie imprezy będzie na was czekało też pyszne jedzenie oraz odpowiednie napoje. Chcemy, aby impreza, podobnie jak wcześniej organizowane przez meetupy pozostała bezpłatna, jednak przygotowanie jej to spore wyzwanie i musimy ograniczyć ilość osób, które się zarejestruje, a potem nie dotrą na wydarzenia. Dlatego wszystkie osoby które wypełnią formularz rejestracyjny będą przez nas proszone o przekazanie po 40 zł od osoby na cel charytatywny, schronisku dla zwierząt prowadzone przez Fundację Judyta. Z jednej strony wesprze to szczytny cel, z drugiej mamy nadzieję ograniczy zbyt pochopne rejestracje.

A zatem: spotkajmy się i razem przywitajmy Nowy Rok, przy dobrej muzyce, również tanecznej, karaoke, ciekawych dyskusjach i oczywiście szampanem o północy! Ponieważ powitamy też ‘Rok Kopernika’, tematem imprezy będzie ‘Kosmos’. Chętnych namawiamy do odpowiedniego przebrania się!

Zaczynamy o godzinie 20.00, koniec planujemy o godzinie 02.00.

Formularz rejestracyjny znajdziecie pod tym adresem.

Organizatorzy: Fundacja Indie Games Polska, Game Industry Conference.