Blair Witch od Bloober Team do odebrania za darmo

Jest też coś dla znających odpowiedź na pytanie „who you gonna call?”.

Źródłem bezpłatnej zgrozy przeżywanej w widoku pierwszoosobowym i z kamerą w ręku jest rzecz jasna Epic Game Store. Tydzień temu mogliśmy otrzymać Layers of Fear 2, przy okazji Halloween przyszła pora właśnie na Blair Witch. Wydana w sierpniu 2019 na pecetach i Xboksie One produkcja emocjonowała także tam, gdzie wiedźma z Blair nie sięga. Najpierw wywindowała kursy akcji Bloobera, by potem przestraszyć udziałowców. W grudniu nadeszła premiera wydania na PlayStation 4, a w czerwcu strach można było już spakować do kieszeni ze Switchem.

Dziś wzbogacony o serię łatek tytuł cieszy się na Steamie średnią ocen równą 76% (przy przeszło trzech tysiącach ocen). Jeśli uważacie, że Blair Witch można was nazbyt przestraszyć, wraz z grą Bloober Team za darmo można odebrać komediowe Ghostbusters: The Video Game Remastered. Obie gry czekają na odbiór do 5 listopada, do godziny 17.  Po tym terminie na ich miejsce wskoczy strategia czasu rzeczywistego Wargame: Red Dragon.

Wypada przypomnieć, że kolejna duża (największa!) premiera Bloober Team została zaplanowana na 10 grudnia. Jak wiadomo, tego samego dnia o uwagę graczy będą walczyć rodacy z CD Projektu Red.

Powiązane gry: