#ZostanWDomuGrajWPolskieGry: 25 x Ultimate Fishing Simulator – Complete Edition 

Nocą można odłowić dobry symulator.

Przyznajmy, ryby łapią tu przynętę chętnie i często. (Choć tradycjonaliści mogą wybrać „tryb realistyczny” i wpatrywać się w spławiki nieco dłużej). Nie znaczy to jednak, że Bit Golem (producent) i Ultimate Games (wydawca) serwują nam arcadową wariację na temat wędkarstwa. Obok masy profesjonalnych spławików, żyłek, haczyków i przynęt, w sklepie kupimy m.in. świder (niezbędny przy wędkarstwie podlodowym). Wpływ na nasz wynik mają pora dnia, temperatura wody oraz dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe. Dodajmy, że złapać możemy kilkadziesiąt gatunków ryb o zróżnicowanym AI.

Obserwowanie toni warto umilić sobie rzutem oka na podwodną kamerę, nic nie stoi też na przeszkodzie, by – dzięki wbudowanemu edytorowi map – samemu zaprojektować łowisko. Zresztą, w ciągu dwóch lat obecności na rynku tytuł doczekał się wielu DLC z egzotycznymi lokacjami (Kariba Dam, Greenland, Amazon River, Sakura Lures, Moraine Lake), które – rzecz jasna – znajdziecie w Edycji Kompletnej. (W jej skład wchodzą także inne, dopiero nadchodzące dodatki).


Po sukcesie wersji pecetowej, tytuł zadebiutował również na goglach rzeczywistości wirtualnej, a na początku marca Ultimate Games podzieliło się z nami planami na jego kontynuację. Nad sequelem pracuje Mastercode (autorzy pokrewnego gatunkowo Fishing Adventure), które obiecuje nową sztuczną inteligencję ryb oraz lepszą oprawę graficzną. Ultimate Fishing Simulator 2 zadebiutuje w przyszłym roku, na pecetach oraz konsolach obecnej i nadchodzącej generacji. Więcej o grze dowiecie się z jej steamowej karty katalogowej.

Steamowe kody na Ultimate Fishing Simulator znajdziecie poniżej. Dla utrudnienia: cyfry zastąpiliśmy następującymi symbolami…

1 – !
2 – @
3 – #
4 – $
5 – %
6 – ^
7 – &
8 – *
9 – (
0 – )

 

W^E((-Y(%$)-HVMT^
H^^CZ-MRETB-IX*BZ
DHYMB-PT^XV-ZNV*V
A&HB@-IMMF(-MA(CQ
$RJ&C-LL%%@-L)RIC
DFKXY-CTV&(-IAL#M
WB)V@-PGERF-@@TJ^
*VM$A-IQNT)-JP#IY
VL#&)-&&YL^-&@&&F
L*FY&-M#V**-Y&^L^
MRHVP-$GE%R-ENGLV
WP#VE-GTG)A-$JA*I
B(W#L-YAEGY-RG%EV
QYBRY-*J)I$-DQE^M
VXQ&(-Q(YCY-(%*^F
I$RHC-QJ*DA-WZCI#
E)DFP-Q&%XQ-ID$EZ
(CAQZ-VMQVT-Z@D%W
BIW&C-HATPH-)XNCD
)QTMW-A*PZ&-L(CAW
IFRIA-*YNLQ-P$#MT
#E*)F-IA^DV-&@NCL
VJLFE-^%D@Q-TTXF$
)KMTB-K^ZF@-JP@LM

Kontynuujemy akcję #ZostanWDomuGrajWPolskieGry, podczas której rozdajemy ponad tysiąc kodów na ponad 50 polskich gier (dotychczas: m.in. na Shadow Warriora 2Vampire: The Masquarade – Coteries of New YorkWanderlust: Travel Stories i We. The Revolution). Jeżeli chcecie dowiadywać się o kolejnych jej odsłonach jako pierwsi – zachęcamy do polubienia fanpage’a PolskiGamedev.pl.