#ZostanWDomuGrajWPolskieGry: 25 x Bug Academy

Owady bynajmniej nie przeszły na zdalne nauczanie! 

I nic dziwnego, bo w warunkach pandemii nie mogłyby dostarczać lodówek, wypasać krów, łapać duchów czy dostarczać pizzy!

W Bug Academy wcielamy się w rój owadów, przed którym dydaktycy z Igrek Games postawili ponad dwadzieścia zróżnicowanych zadań. Każda lekcja to okazja do zaprezentowania kolejnej niepoważnej mechaniki i następnego kuriozalnego celu; raz będzie nim stworzenie abstrakcyjnego malowidła, kiedy indziej kradzież diamentów. Mimo zróżnicowania zadań, zabawa nie nastręcza trudności: robaczki mogą, rzecz jasna, latać, a poza tym: podnosić obiekty, trzymać je i rzucać nimi. Dzięki niepoważnej otoczce i całkiem sensownej fizyce – w zupełności to wystarcza.

Choć przygodę zaczynamy jako muchy, w zabawie wezmą również udział świetliki, komary i pszczoły (dodajmy, że każda z grup ma własne atuty i słabości). Z czasem, dzięki zaliczeniu kolejnych egzaminów uzyskujemy dostęp do nakryć głowy, którymi możemy przyozdobić robaczych abiturientów. A choć komplet kapeluszy zebrać trudno, Igrek Games nie kieruje swojej produkcji do masochistów. To wyjątkowo zabawny (w obu tego słowa znaczeniach) tytuł, który idealnie nadaje się na relaks po trudnym dniu. Gwarantuję, że nikt nie odejdzie od komputera mając muchy w nosie.

Za Bug Academy stoi Jacek „Igrek” Perzanowski, autor Blosics, które również bawiło się fizyką i destrukcją otoczenia. W sieci jego debiut ograno ponad 40 mln razy, a na komórki ściągnęło go 2 miliony użytkowników.

Steamowe kody na Bug Academy znajdziecie poniżej. Dla utrudnienia: cyfry zastąpiliśmy następującymi symbolami…

1 – @
2 – !
3 – #
4 – %
5 – $
6 – ^
7 – &
8 – :
9 – )
0 – (

N:Q$F-EKWZ#-^QDK%
TTVCA-L)CEL-%HT(L
MW)Q&-#AC&Q-GTZ(N
XA)XG-&QQXW-)AY^H
KY#GH-KEXPW-:!^NV
&%JHV-%PQ%L-TJ^WN
QDMEM-F%YLR-$IBVP
IC::N-GH%&A-B:H&T
)X:&C-:MAEM-HWT:&
ZFKQ(-HT:(Q-JP(EP
HGC%Y-YM$PF-JZRBI
E%QCJ-F(BE:-CM^^&
%)EBT-ZRW)Q-TG%P%
N!GCK-!JFNM-W%RQT
RZC#:-FVC^V-Y%%)I
:KXNJ-$ZTHY-&D#(X
&KMGC-Z(%^F-KP&EG
%^IBX-XJ^N)-V)TNG
HVEMQ-#(DGW-^P%W%
R:BMW-&FBWV-P&IV%
EMHC(-^#MXF-:M^MH
CE)PA-IGYI#-K&Y#M
QMJLB-GAVC:-IEL&F
!$BF%-EM:QY-NWXEF
DX$Z)-)IQYB-RZ%A^

Kontynuujemy akcję #ZostanWDomuGrajWPolskieGry, podczas której rozdajemy ponad dwa i pół tysiąca kodów na ponad 70 polskich gier (dotychczas: m.in. na Shadow Warriora 2Vampire: The Masquarade – Coteries of New YorkWanderlust: Travel StoriesBlair WitchFrostpunka, We. The Revolution, Superhota oraz Dying Lighta). Jeżeli chcecie dowiadywać się o kolejnych jej odsłonach jako pierwsi – zachęcamy do polubienia fanpage’a PolskiGamedev.pl.