#ZostanWDomuGrajWPolskieGry: 20 x Mushrooms: Forest Walker

Produkcja SimFabric pozwala legalnie wyprawić się do lasu!

Na grzybobranie możemy wybyć samotnie (w ramach kampanii), w co-opie bądź w lokalnej wariacji na temat trybu battle royale. Ponieważ prawdziwków i borowików jest w głuszy jak na lekarstwo – kluczem do zwycięstwa okazuje się rywalizacja z innymi grzybiarzami. Zależnie od wybranej na początku profesji możemy ich prześcignąć (jako cowgirl), zadźgać włócznią (redneck), zestrzelić (żołnierz) lub wciągnąć w pułapki (baba).

Zdobycze przehandlujemy bądź wykorzystamy do produkcji eliksirów. Autorzy obiecują pięć różnych lokacji (po jednej na Europę, Amerykę Północną i Południową, Azję i Afrykę), ponad 100 rodzajów grzybów, moc popkulturowych wtrętów oraz rozbudowany crafting. No i że pomogą nam – za sprawą wbudowanej w tytuł encyklopedii – usystematyzować zdobytą wiedzę.

Początki studia SimFabric sięgają 2016, gdy prezes Emil Leszczyński otrzymał nagrodę główną Europejskiej Agencji Kosmicznej za swój symulator kosmiczny. Dziś jego firma wydaje, portuje i produkuje. Równolegle tworzy symulatory (Flipper Mechanic) i horror inspirowany twórczością Lovecrafta (Cthulhu: Books of Ancients), nie zapomina również o swojej chlubnej genezie (na 2020 zapowiedziała Moon Village, które pozwoli nam na budowę pierwszej załogowej bazy na księżycu). Jej największym dotychczas sukcesem komercyjnym pozostaje Farm Expert 2018 (ponad 2,5 mln sprzedanych egzemplarzy!). Dodajmy, że na początku kwietnia spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie.

Steamowe kody na Mushrooms: Forest Walker znajdziecie poniżej. (Dopowiedzmy, że jest to wczesny build, który po premierze zostanie zaktualizowany do wczesnej wersji). Dla utrudnienia: cyfry zastąpiliśmy następującymi symbolami…

1 – !
2 – )
3 – #
4 – $
5 – %
6 – ^
7 – Ą
8 – *
9 – (
0 – @

ĄĄ^%Y-%@KCB-)A$*G
YWCLĄ-IWJHB-JA#HN
X^LE%-(TCYY-@RBE)
QVKGĄ-ZA^C*-TIJC*
W$GMĄ-Q)*PK-#RIG$
ĄKN#T-D(DPK-ZBKRX
MZFĄ)-(N*TQ-LY^)V
DAHTL-#LĄ)I-@MJQ^
^XCAĄ-KQVGF-CHY)$
(*QY@-N%)J)-WFLDW
%%(AH-GFBCQ-JPEMM
@AAH$-Y*Z*V-DEJY$
Q*RG*-TJG#C-$KXI)
D)^A@-N$ARD-HEGEĄ
IZ$GD-^LQY%-)FVYX
DFH#X-HĄIZQ-DIAKE
ZĄW(X-GCEJA-QCCQQ
$JGJC-J#YAJ-QF^G#
)C@PZ-*E)ĄE-EWXN$
$ZDLV-$ZD(A-(MTWĄ

Kontynuujemy akcję #ZostanWDomuGrajWPolskieGry, podczas której rozdajemy ponad tysiąc kodów na ponad 50 polskich gier (dotychczas: m.in. na Shadow Warriora 2Vampire: The Masquarade – Coteries of New YorkWanderlust: Travel StoriesBlair WitchFrostpunka i We. The Revolution). Jeżeli chcecie dowiadywać się o kolejnych jej odsłonach jako pierwsi – zachęcamy do polubienia fanpage’a PolskiGamedev.pl.