#ZostanWdomuGrajWPolskieGry – 10 x Thief Simulator VR

Na złodzieju gogle gore.

Sprawdź plany dnia domowników oraz rozkład pomieszczeń, włam się i jak najszybciej zagarnij najcenniejsze fanty, zatrzyj ślady i uciekaj! Clou rozgrywki nie wydaje się trudne, ale diabeł tkwi w szczegółach! Thief Simulator bezbłędnie wzbudza w graczu napięcie. Decyzje o tym co wziąć, a co będzie nas spowalniać podejmujemy w ułamkach sekund, drżąc o to, by nie zainteresować włamem policji ani samych mieszkańców.

Dla PlayWaya premiera tytułu okazała się strzałem w dziesiątkę. W ubiegłym roku wydawca chwalił się, że to jedna z najlepiej sprzedających się gier w jego portfolio (acz musiała ustąpić House Flipperowi, Car Mechanicowi i 911 Operator). Nie dziwi więc, że szybko ukazały się wersje konsolowe (które zwróciły się w raptem 3 dni) oraz przygotowana przez wrocławskie GameBoom VR edycja na gogle rzeczywistości wirtualnej (Oculus Rift, HTC Vive, Valve Index i Windows Mixed Reality).

Steamowe kody na Thief Simulator VR znajdziecie poniżej. Dla utrudnienia: cyfry zastąpiliśmy następującymi symbolami…

1 – $
2 – *
3 – Ą
4 – Ż
5 – –
6 – (
7 – Ę
8 – <
9 – ?
0 – ,

KŻMŻJ-,RĄ*T-RŻKŻA
JDŻL*-–VQW*-ĄWQR?
ĄMAFY-GDA(<-ĘRYCB
<QRYX-(N–TF-I,QFI
KWNRA-**<BF-RRG–M
FFŻ–Y-QJBRA-NTĄVZ
WWGKH-HBML(-*CAMK
YEQTF-ŻKXMB-WPĘIT
BBB(Ę-Y,ZWN-Y?JET
GFKG?-VCŻRŻ-JŻKH–

Kontynuujemy akcję #ZostanWDomuGrajWPolskieGry, podczas której rozdajemy ponad tysiąc kodów na ponad 50 polskich gier (dotychczas: m.in. na Shadow Warriora 2Vampire: The Masquarade – Coteries of New YorkWanderlust: Travel StoriesBlair WitchFrostpunka, We. The Revolution, Superhota oraz Dying Lighta). Jeżeli chcecie dowiadywać się o kolejnych jej odsłonach jako pierwsi – zachęcamy do polubienia fanpage’a PolskiGamedev.pl.