Zombie Driver: Immortal Edition z zaskoczenia wjechał na PS4

Gra, na której wybiła się szczecińska ekipa Exor Studios, trafiła na ostatnią konsolę, na której jej jeszcze nie było.

Wydany w 2009 roku na pecetach Zombie Driver sprzedał się łącznie w ponad 700 000 kopii. W międzyczasie produkcja (w wersji HD) ukazała się na Xboksie 360, PlayStation 3 i Xboksie One, a na koniec (już jako Zombie Driver: Immortal Edition) także na Switcha.

Właśnie ta ostatnia edycja pojawiła się niespodziewanie 14 sierpnia na czwartym PlayStation. W związku z jej premierą, Exor Studios sprawiło swoim odbiorcom przyjemną niespodziankę. Wszystkie osoby, które w przeszłości kupiły Zombie Driver HD na PS3 lub mają ją w bibliotece dzięki usłudze PlayStation Plus, otrzymają Immoral Edition całkowicie za darmo. Co więcej, jak poinformował mnie współzałożyciel studia Paweł Lekki, Zombie Driver: Immortal Edition będzie też działać na nadchodzącym PS5!

Dla przypomnienia: Zombie Driver: Immortal Edition to remaster oryginalnej gry, rozszerzony o wydane dotychczas DLC i kuszący 60 klatkami na sekundę. Zawiera 30 misji trybu fabularnego, dziesiątki wydarzeń Blood Race oraz kilka aren w sam raz do niekończącego się trybu Slaughter Mode.

Po wydaniu łączącego gatunki twin-stick shootera i tower defense gry X-Morph: Defense, szczecińskie studio pracuje nad równie eklektycznym Riftbreakerem (ma on miksować budowanie bazy i survival z elementami action-RPG). Nowy tytuł pojawi się na pecetach oraz konsolach obecnej i nadchodzącej generacji. Możecie go zresztą przetestować już, teraz, natychmiast, darmowy prolog wylądował niedawno na Steamie.