World War 3: Trwają bezpłatne testy

Ekipa The Farm 51 chce przetestować serwery. Kto jej w tym pomoże, może liczyć na prezent.

Zdawałoby się, że niemal czteroletni shooter okres świetności ma już za sobą… jednak w lipcu ubiegłego roku gliwiczanie ogłosili jego reanimację. We współpracy z My.Games poprawili oni optymalizację map, dodali nowe animacje i efekty, zreformowali system strzelania oraz wyposażyli nas w kolejne kolejne gadżety (i drony!).

Trzy miesiące później okazało się, że World War 3 powróci jako F2P (szczegóły jego monetyzacji opisywaliśmy w tym materiale). Kiedy? Nie wiadomo. Wiele zależy od otwartej bety, do której zespół zaprosi nas w marcu 2022. Tymczasem po ulicach Warszawy, Berlina, Moskwy i Smoleńska mogą rozbijać się ci, którzy uiszczą ok. 50 zł.

Pojawiła się jednak okazja, by sprawdzić rodzimą strzelankę za darmo. Studio ogłosiło na Steamie publiczne testy obciążeniowe, które potrwają do 7 lutego. Każdy, kto w tych dniach zaloguje się i rozegra choć jedną rundę, otrzyma specjalny hełm.

Tytuł można pobrać ze strony My.Games (osoby korzystające ze Steama muszą poprosić o dostęp do testów, dokładną instrukcję znajdziecie w tym miejscu). Poczynione postępy zostaną zresetowane przed uruchomieniem bety.

W ramach zachęty przypominamy ostatni zwiastun produkcji.