WePlay Expo 2021: Ruszyła rekrutacja!

„Szanghajski PAX” rusza już za miesiąc. Dzięki Fundacji Indie Games Polska zaprezentujecie na nim swoje gry zupełnie za darmo.

Warunek jest prosty: do 15.11 (godz. 20:00) musicie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wasza gra, którą na miejscu zaprezentuje lokalna obsługa, musi być dostępna na pecetach i mieć chińską lokalizację. Ponadto powinna być ona zgoda z wymogami chińskiego prawa (nie może pojawiać się w niej krew, przemoc czy sceny erotyczne) i działać również w trybie offline.

Targi WePlay Expo odbędą się w tym roku już po raz piąty. W ubiegłym roku 150 wystawców zaprezentowało na nich ponad 300 tytułów, jakie obejrzało 17 tys. zwiedzających. Co ważne: byli to gracze zorientowani na Steama, produkcje zachodnie i segment indie. Słowem: naturalni odbiorcy polskich gier niezależnych.

Poza obecnością na imprezie zakwalifikowane zespoły mogą liczyć na dostęp do platformy MeetToMatch, za pośrednictwem której połączą się z chińskimi partnerami. Ich tytuły będą pitchowane mediom i influencerom. Ponadto Fundacja IGP zapewnia pokrycie w chińskich social mediach (Weibo i HeyBox), wybrane produkcje pojawią się również na streamach (realizowanych we współpracy z platformą Douyu).

Wspomniany formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod tym adresem.