Urban Flow zakorkuje kolejne platformy

Z okazji pierwszych urodzin gry Urban Flow, twórcy zapowiedzieli wydanie jej na inne sprzęty.

Zręcznościowa produkcja o zarządzaniu ruchem drogowym, a będąc precyzyjnym – sygnalizacją świetlną, chyba okazała się sporym sukcesem studia Baltoro Games. Wydana w czerwcu 2020 roku na Switcha otrzymała dwie darmowe aktualizacje oraz dwa DLC. Zostały też naprawione napotkane błędy, a to nie koniec.

Twórcy właśnie zapowiedzieli, że opracowują kolejną darmową aktualizację oraz finalny dodatek, a wszystko to przed premierą Urban Flow na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Niestety daty premiery nie ujawnili, więc możemy tylko przypuszczać, że stanie się to jeszcze w tym roku.

Są też dwie ciekawostki. Pierwsza związana z grafiką, na której widnieje tytuł Urban Flow Ultimate Edition. Zakładam, że właśnie taka edycja – mająca wszystko – pojawi się na nowych platformach. Choć niewykluczone, że także na Switchu. Druga sprawa to okładki, które wylądowały na moim emailu. Są to dwie wizualizacje pudełkowego wydania Urban Flow na konsoli Nintendo. Z tekstu wynika, że to prezent od twórców i nie pada ani słowo o tym, że taka wersja pojawi się na sklepowych półkach. Na to liczę. Wspomniane grafiki znajdziecie pod Switchowym trailerem.