Uragun: Desant na Steama

Debiut Kool2Play wskoczył na platformę Valve. Z jego oceną musimy się jednak wstrzymać.

Wczesnodostępny build zebrał bowiem niewiele recenzji użytkowników (gdy piszę te słowa – siedem). Ci, którzy go właśnie ogrywają, mogą liczyć na 25 misji, 3 lokacje, 10 rodzajów przeciwników, 5 modyfikowalnych broni, 4 specjalne ataki, 3 minibossów i jednego bossa. Na tym jednak, dopowiada prezes Marcin Marzęcki, nie koniec.

– Przed nami jeszcze bardzo dużo pracy. Jesteśmy nastawieni na maraton, chcemy na każdy etap dobrze rozdysponować siły i środki. Early Access to dopiero początek, widzimy Uraguna jako longseller, tytuł, który z każdą kolejną aktualizacją będzie zdobywał nową grupę graczy. Nie nastawiamy się na rekordy sprzedaży w pierwszej fazie Early Access, wyniki mają przyjść z czasem. Nasz zespół już teraz ma wiele pomysłów na kolejne rozszerzenia contentu.

Spółka planuje zebrać feedback i rozpisać plan działania na nadchodzące miesiące. Ponadto, w ramach promocji, jej przedstawiciele pojawią się na targach PAX East w Bostonie (na stoisku Fundacji Indie Games Polska i Centrum GovTech).

Zwiastun premierowy produkcji prezentujemy poniżej:

Uragun pozwala nam wcielić się w mecha, który poszukuje swojego zaginionego pilota. By go odnaleźć, wyprawimy się m.in. do Barcelony, Hong Kongu czy na górskie szlaki Ameryki Północnej. Więcej przeczytacie o nim na steamowej karcie katalogowej.