#Ups: 10 x My Memory of Us (PS4), 10 x Pandemia: Virus Outbreak (PC)

Trochę głupio wyszło…

…w końcu raptem przedwczoraj prężyliśmy na Facebooku muskuły, podsumowując, ile to kodów od ilu to studiów wręczyliśmy Wam w ramach akcji #ZostanWDomuGrajWPolskieGry.

Już mieliśmy ogłosić fajrant… gdy dotarło do nas, że nie wręczyliśmy Wam dziesięciu egzemplarzy My Memory of Us (w wersji na PS4)! W międzyczasie zgłosili się do nas autorzy Pandemia: Virus Outbreak, pytając, czy mogliby poniewczasie dołączyć do inicjatywy. Bonusowo rozdajemy więc klucze na obie produkcje.

My Memory of Us to logiczny platformer a la Valiant Hearts. Na miasto napada armia robotycznych żołnierzy, którzy odgradzają część mieszkańców ogromnym murem, a resztę biorą pod but. Jako dwoje nieletnich staramy się dać odpór reżimowi, rozwiązujemy łamigłówki, a przy okazji poznajemy piękną opowieść o dziecięcej przyjaźni… dodajmy, że wcale nie trzeba doktoratu z historii, by dopatrzeć się w grze metafory sytuacji warszawskich Żydów podczas hitlerowskiej okupacji, a przez ekran przewijają się bohaterowie podejrzanie przypominający Janusza Korczaka i Irenę Sendlerową.

Obecnie Juggler Games działa pod egidą Klabatera, dla którego tworzy The Amazing Circus. Produkcja przeniesie nas do XIX-wiecznej Ameryki i każe pokierować wędrowną trupą teatralno-cyrkową.

Kody na My Memory of Us znajdziecie poniżej. Dla utrudnienia: cyfry zastąpiliśmy następującymi symbolami…

1 – @
2 – !
3 – #
4 – %
5 – $
6 – ^
7 – &
8 – :
9 – )
0 – (

^RHN-&CNF-:&FC
^LDH-TKNJ-L%PB
:PKN-LDND-PB$$
DX!H-^XNR-GN#T
AENR-EFN:-JRHB
N#ED-ELNB-XJ^F
:)^$-$CNP-XRGQ
QKHA-%CNT-H:BA
)&&B-ATNA-!%HH
&NB$-FRNJ-X:KA

Za Pandemia: Virus Outbreak odpowiada dwuosobowe PocketsOfEnergy. Tytuł jest fabularyzowaną karcianką, która pozwala nam zmierzyć się z dylematami, jakie zajmują dziś głowy światowych liderów. Mądre decyzje pomogą ocalić świat przed pandemią. Kiepskie… no cóż…

Z tytułem wiążę się pewna anegdotka. Pierwotnie powstał on na platformy mobilne, natomiast został na Google Play zbanowany z powodu nawiązań do COVID-19 (których, zarzekają się autorzy, „de facto w nim nie ma”).

Steamowe kody na Pandemia: Virus Outbreak znajdziecie poniżej. Dla utrudnienia: cyfry zastąpiliśmy następującymi symbolami…

1 – $
2 – *
3 – Ą
4 – Ż
5 – –
6 – (
7 – Ę
8 – <
9 – ?
0 – ,

–JTLQ-<A<ZT-HDFŻ–
WN?,C-F,MQV-LENGX
Ę?IXM-GMĄFV-YFDW<
VFAYW-ĘĘĘŻK-ZCRFB
GJDWF-FV*?D-ZRQ(<
<QW*Z-––NDĄ-*JAPA
XC<MH-,W*Ż(-EŻVWL
BNY,L-DZWP<-IPŻGĄ
EZGXN-ZPVYQ-XH?QA
ŻYBZŻ-HFDĘW-ĄQX<K

Nie kontynuujemy akcji #ZostanWDomuGrajWPolskieGry, podczas której rozdaliśmy 2712 kodów na 78 gier (m.in. na Shadow Warriora 2Vampire: The Masquarade – Coteries of New YorkWanderlust: Travel StoriesBlair WitchFrostpunka, We. The Revolution, Superhota oraz Dying Lighta). Co prawda nie planujemy kolejnych odsłon, ale i tak zachęcamy do polubienia fanpage’a PolskiGamedev.pl.