United with Ukraine szuka mentorów i zaprasza na debaty/wykłady

Czy wspomniałem, że pula miejsc przy ul. Mińskiej 65 się wyczerpała? (Acz uczestnicy online są nadal mile widziani!)?

Game jam, którego pula nagród sięgnie spektakularnych 100 tys. zł, wystartuje w dniach 8-10 lipca w budynku przy ul. Mińskiej 65. (Tego samego dnia zapraszamy zresztą na drugą edycję MeetUP-u!).

Przedsięwzięcie powoli nabiera rumieńców. Właśnie dowiedzieliśmy się, że już w piątek (01.07) o godz. 18:00 będziemy mogli wysłuchać rozmowy Oleny Lobovej (współzałożycielka CBDO i GDBAY oraz Achiebers Hub) i specjalizującej się w Unity Marty Vitos. Obie twórczynie roztoczą przed nami mapę ukraińskiego gamedevu, opowiedzą o ichnim dziedzictwie kultorowym oraz rosyjskiej inwazji… Ponieważ zaś nazwa imprezy (United with Ukraine) to nie przypadek – z pewnością ich rozmowa dostarczy uczestnikom licznych inspiracji.

Nawiasem mówiąc: polecamy rzucić okiem na tematykę pozostałych prelekcji!

Z mniej wesołych wieści: wszystkie miejsca na stacjonarnej odnodze jamu są już zajęte… acz wciąż można zgłaszać się do udziału w online’owej odsłonie (odsyłamy do formularza zgłoszeniowego).

Organizatorzy niezmiennie poszukują natomiast mentorów, którzy konsultowaliby z uczestnikami ich projekty, przekazywali co nieco fachowej wiedzy praz dostarczali feedbacku. Lista bynajmniej nie jest zamknięta; zainteresowanych odsyłamy pod ten adres.