The Tenants rusza z betą (i nie pobiera za nią czynszu)

Po sukcesie sprzedażowym House Flippera widać, że tematyka urządzania mieszkań i domów to żyła złota. The Tenants chce połączyć ją z zarządzaniem nieruchomościami.

Uporanie się z cieknącą kanalizacją, plagą karaluchów i niedziałającym ogrzewaniem, nielegalne laboratorium, pożar, nocne hałasy i wizyty policji – to tylko część atrakcji, z którymi zmierzy się odbiorca The Tentants. Wpierw jednak trzeba wykupimy lokal, wyremontujemy go, urządzić, zorganizujemy dzień otwarty i znajdziemy najemcę. Następnie przypadnie nam rola ciecia, który musi ogarnąć problemy, z jakimi mierzą się świeżo upieczenie lokatorzy. A będzie ich wiele.

The Tenants połączy symulator remontów i ekonomiczny aspekt inwestycji oraz zarządzania nieruchomościami. Tworzące tytuł Ancient Forge Studio podkreśla, że ściśle współpracuje przy nim z autorami House Flippera – ekipą Frozen District, którzy będą także wydawcami nadchodzącej produkcji.

Czy warto się nią zainteresować – możecie sprawdzić sami, gdyż wystartowała zamknięta beta (zgłosić można się pod tym adresem) . Dodajmy, że demo pojawi się podczas Steam Game Festival: Autumn Edition.

Twórcy liczą, że The Tenants uda się ukończyć i wydać na pecetach w pierwszym kwartale 2021 roku.