Big Battle: Defend the Wall – Najwięksi pracusie branży nie zwalniają tempa!

Być może Foreslight Games nie stworzyło ani jednej gry, ale w zapowiadaniu kolejnych studio nie ma sobie równych!

Warszawiacy mają na koncie zapowiedź The Pope: Power & Sin, anons RollerCoaster Mechanica, zwiastun Wedding Designera, trailer Dorian Morris Adventure, informację prasową o Lost Viking: Kingdom of Women, steamową kartę Dolphin Trainera: VR, ogłoszenie Lifeguard Simulatora i obwieszczenie Camper Flippera.

Spółka, która na przełomie 2020 i 2021 zamierza wejść na NewConnect, właśnie pokazała światu kolejny trailer, który co prawda nie został wyciągnięty z builda (ten wszak nie istnieje)… ale jeżeli zbierze on dość zapisów na wishlistach – niewykluczone, że być może zaowocuje kiedyś grą wideo.

Za prostolinijnym tytułem Big Battle: Defend the Wall kryje się okazja do zostania królewskim namiestnikiem, jaki odbuduje zniszczony mur graniczny. A kiedy już upora się z zaprawą – obroni włości przed barbarzyńcami, pomoże mieszkańcom okolicznych wniosek, ruszy eksplorować ruiny, zatrudni sobie do pomocy specjalistów, wzniesie nowe budowle…

…albo i nie, bo – pamiętajmy – to materiał z gry, nad którą nawet nie rozpoczęto pracy i którą może później produkować zupełnie inny zespół.

Data premiery nie jest, rzecz jasna, znana. Być może zresztą premiera nie nastąpi nigdy.