The Riftbreaker pogrąży się w ciemności

Szczecińskie Exor Studios po raz kolejny wprowadzi do swojej gry mnóstwo darmowej zawartości, ale też i płatny dodatek.

The Riftbreaker, który łączy w sobie budowanie bazy i survival z elementami action RPG, 29 maja otrzyma kolejny dodatek o nazwie „Into the Dark„. Wraz z nim gracze otrzymają darmową zawartość rozszerzająca skalę gry.

Świetnie sprzedająca się produkcja rozwijana jest od dnia premiery. W lipcu 2022 roku wyszedł pierwszy duży dodatek „Metal Terror„, a wraz „Into the Dark” na planetę Galatea 37 trafią nowe mapy, misje, mechaniki, wrogowie i bronie. Operatorka mecha Ashley uda się w nieznane głębiny rozległego systemu jaskiń pod powierzchnią, gdzie prócz niewyobrażalnego bogactwa, czekać będzie także mroczny duch z jej przeszłości. Nowa gałąź kampanii fabularnej skupiać się będzie na poszukiwaniu źródła anomalnych wybuchów i niezwykłej aktywności sejsmicznej planety. Into the Dark będzie dostępny w cenie 10 dolarów bez centa.

Wraz z premierą DLC do gry trafi mnóstwo darmowej zawartości. Aktualizacja obejmie nowy biom Crystal Caverns, będący podziemną siecią jaskiń, z dedykowanym scenariuszem trybu przetrwania, nową mechaniką kopania (i wysadzania!), nieznanymi gatunkami stworzeń, kilkudziesięcioma przedmiotami badawczymi i technologiami oraz oczywiście kolejnymi narzędziami zagłady (laserowa wieża Gatlinga!) do walki z hordami nieprzyjaciół.

Zarówno płatny dodatek, jak i bezpłatne rozszerzenie, zadebiutują 29 maja na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.