The Medium wykorzysta unikalne możliwości pada DualSense. Dostanie też OST na winylu

Krakowski Bloober Team szykuje się do premiery na kolejnej platformie swojego najnowszego horroru psychologicznego. W planach mają wykorzystanie unikalnych możliwości pada do PlayStation 5.

The Medium dostało całkiem sporo dobrych ocen, więc po styczniowej premierze na PC i Xboksie Series X|S kwestią czasu było, że gra trafi także na konsolę Sony. Ma to nastąpić 3 września tego roku, także w wersji pudełkowej. Do premiery jeszcze blisko miesiąc, a w tym czasie twórcy prezentują, jak wykorzystali haptyczne wibracje oraz adaptacyjne triggery. Odpowiednich momentów, scen i mechanik jest w The Medium dość sporo, więc szykujcie się także na fizyczne doznania.

Na koniec warto dodać, że najnowsza produkcja Bloober Team pojawi się także w postaci gry planszowej. Co więcej, zapowiedziano także wydanie muzyki z gry na płytach winylowych i CD, za którą odpowiada duet Arkadiusz Reikowski i Akira Yamaoka. W Black Screen Records ruszyły już zamówienia przedpremierowe. Podwójny winyl kosztuje 34 euro i dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych. Nakład jest częściowo limitowany, więc radzę się pośpieszyć.