The Invincible na nowych fragmentach rozgrywki

Studio Starward Industries wypuściło nowe demo swojej debiutanckiej gry.

Fragment był dostępny dla wybranych youtuberów i redakcji, którzy korzystając z okazji nagrali wiele ciekawych materiałów. Jest to wersja demonstracyjna, która nie obejmuje samego początku gry. Jest to kolejny zaprezentowany fragment produkcji, ale zupełnie inny, niż z dema dostępnego wcześniej.

Przypomnijmy, że The Invincible to luźna (gr)adaptacja książki „Niezwyciężony” Stanisława Lema. W grze przeniesiemy się do alternatywnej rzeczywistości, w której cyfrowa technologia nie została wynaleziona, a mimo to ludzie badają kosmos i zapuszczają się w jego najodleglejsze zakątki. Takim miejscem jest planeta Regis III w gwiazdozbiorze Liry, skąd spróbuje się wydostać główna bohaterka, doktor Yasna oraz Astrogator Novik.

Retrofuturystyczna przygodówka z elementami thrillera trafi na pecety i konsole obecnej generacji. Niestety wciąż nie ma ona dokładnej daty premiery, ale ma pojawić się w tym roku.

Prezentowane tu demo będzie można przetestować samodzielnie. Studio Starward Industries opublikuje je na Steamie w dniach 4-8 maja podczas wydarzenia LudoNarraCon.