The Alters to kolejna gra 11 bit studios o ważnych życiowych wyborach

Altersi to alternatywne wersje głównego bohatera, które pomogą mu przetrwać. I słuchają Kombi.

Każda z nich ma inne umiejętności, ale też inny charakter, a o wszystkie trzeba zadbać. Tam, gdzie wiele osobowości, rodzą się problemy, mimo to trzeba budować relacje, uczyć się od siebie nawzajem, bo wszyscy mają jeden cel.

Człowiek nie może stworzyć się na nowo bez cierpienia, bowiem jest zarówno samym posągiem, jak i jego rzeźbiarzem – Alexis Carrel

Najnowsza gra 11 bit studios to historia Jana Dolskiego, zwykłego pracownika fizycznego, który wpadł w śmiertelną pułapkę. Sam na obcej planecie doprowadzony jest do życiowego rozdroża. I tu pojawiają się altersi, tak potrzebne do pomocy ręce, bez których czeka go tylko śmierć. Jan tworzy kolejne wersje samego siebie nie zdając sobie sprawy, jakie przyniesie to konsekwencje.

The Alters to tytuł o zmieniających życie momentach, ważnych decyzjach, które zapadają w ułamek chwili, a niosą za sobie olbrzymie konsekwencje.

A co, jeśli bym odmienił swoje życie? A co, gdybym wybrał inną ścieżkę? Kim bym się stał? Co powiem innemu sobie? Czego nauczyłbym się od innego siebie samego, jeśli miałbym z nim okazję porozmawiać? A co, jeśli będę mógł porozmawiać z nimi kilkoma? A co, jeśli?…

Zapowiedziane podczas wydarzenia PC Gaming Show The Alters trafi na PC w nieokreślonym jeszcze czasie. Niestety zaprezentowano tylko teaser i nie znamy nawet gatunku, a na tagi na Steamie nie zdradzają nic konkretnego.