Terminator: Resistance – Annihilation Line na długim zwiastunie

Teyon nie pozwala nam zapomnieć o misji zleconej przez Johnna Connora.

Niespełna dwa tygodnie temu Reef Entertainment zapowiedziało kolejny projekt w uniwersum Terminatora. Na szczegóły nie trzeba było długo czekać: już trzy dni później krakowski Teyon pochwalił się pracami nad Annihilation Line, a więc fabularnym dodatkiem do Resistance. DLC zadebiutuje już 10 grudnia i opowie historię, która rozgrywa się po wydarzeniach oryginału. W zawiązaniu akcji John Connor poleci nam przyjrzeć się sytuacji w osadzie Northridge Outpost, z którą urwała się komunikacja.

Na nowym zwiastunie rozszerzenia Jacob Rivers i S-ka uciekają przed oddziałami Skynetu, w tym maszyną HK Centurion, po raz pierwszy przedstawioną w komiksowych albumach.

Po więcej szczegółów odsyłamy na steamową kartę katalogową. A jeśli wciąż Wam mało: już dziś o 17:00 na twitchowym kanale wydawcy zobaczymy obszerny fragment gameplayu z wersji na PlayStation 5.

Korzystając z okazji, polecamy nasz wywiad z Piotrem Łatochą i Michałem Tatką. Z twórcami Resistance rozmawiamy o reakcji krytyków na grę, błędnej diagnozie Tima Millera (reżyser „Mrocznego przeznaczenia”) i o tym, dlaczego Rambo: The Video Game nie mogło się udać.