Shing! zmierza na kolejne konsole oraz do pudełek

Bicie, kopanie, to przecież jest taniec, 

Ciachnięcie, półobrót, cios w nos(*)

Chodzona bijatyka od Mass Creation zadebiutowała na Switchu i pecetach w rocznicę premiery „Myśli i słów” Bajmu. Na Xboksie One i Switchu pojawi się natomiast dokładnie 123 lata od uruchomienia pierwszej linii tramwaju elektrycznego w Legnicy, a zatem 21 stycznia.

Autorzy informują, że tytuł będzie dostępny w cenie ok. 90 zł, a w buildzie pojawią się wszystkie dotychczasowe aktualizacje (m.in. alternatywne sterowanie). Dodajmy, że dzięki współpracy z Pixel Heart edycje na PS4 i NS doczekają się pudełkowych wydań, dostępnych w wersji standardowej i limitowanej (wydanej w steelbooku). Warto spieszyć się z zakupami, bo ta druga trafi do raptem 1500 użytkowników (500 egzemplarzy przygotowano dla właścicieli konsoli Sony, 1000 dla posiadaczy sprzętu Nintendo). Możecie ją zamówić pod tym adresem.

Dodajmy, że tytuł zebrał ciepłe opinie użytkowników Steama (92% ocen jest pozytywnych, choć z drugiej strony wystawiono ich raptem 38). Profesjonalnych krytyków Shing! spolaryzował, o czym pisaliśmy w naszym przeglądzie recenzji. Metakrytyczna średnia edycji pecetowej zatrzymała się na 52%, wersja na PS4 – na poziomie 66%.

 

(*) wstęp warto zanucić sobie na melodię „Niech żyje bal” Maryli Rodowicz.