Przegląd tygodnia (5-11 lutego)

W minionym tygodniu zaproponowano nam pracę detektywa lub cukiernika, niestety oba etaty bez daty premiery. Jeśli chodzi o wchodzące na rynek tytuły, to też jakby ich mniej, ale grać będzie w co.

Po więcej informacji na temat rodzimych dzieł odsyłam do naszego kalendarza premier. Jeżeli natomiast nie znaleźliście swojej gry w zestawieniu – koniecznie do nas napiszcie (na info@polskigamedev.pl).

Premiery polskich gier (5-11.02):

Bartender VR Simulator (PlayStation VR2)
Hunt Together (Steam VR)
The Inquisitor (PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S)

Nadchodzące premiery (12-18.02):

Clash II (PC)
DunHero (wczesny dostęp PC)
Epic Party Quest (PC)
Exorder (Xbox One)
Fit My Cat (Switch)

Zapowiedzi polskich gier:

Detective: Ritual of the Sea (PC)

InterStudio po wydaniu w maju 2022 roku multiplayerowej turowej strategii Nemesis: Lockdown, wzięli się za detektywistyczną przygodówkę. Wcielimy się w niej w śledczego, który będzie miał do rozwiązania wiele skomplikowanych spraw karnych. Niektóre z nich nigdy nie zostały zamknięte, więc będą wymagały ciężkiej detektywistycznej roboty. Sprawdzanie poszlak, rekonstrukcja scen zbrodni, analiza dowodów przy użyciu najnowocześniejszej technologii, szukanie motywu i powiązań, kłamstw i niespójności w zeznaniach, prowadzenie przesłuchań, gromadzenie dowodów i współpraca z innymi organami ścigania. Wydawcą jest znane Awaken Realms, które nie ujawniło daty premiery.

Candy Shop Simulator (PC)

Widzisz tytuł i już wiesz wszystko. Games Incubator zapowiedział symulator prowadzenia sklepu ze słodkościami. Od tworzenia własnych wypieków, przez ich sprzedaż, zarządzanie sklepem, gromadzenie zapasów, wyliczanie cen, rozbudowę lokalu, po obmyślanie strategii marketingowych. Daty premiery nie podano.

Powiązane gry: