Przegląd tygodnia (12-18 września)

Zapowiedzi skapnęło raptem kilka, ale za nami istny wodospad premier.

Forever Entertainment zaskoczyło kolejnym tytułem z serii Front Mission, Kajko i Kokosz chcą przekonać do siebie dzieci, a Gamedec dostanie edycję definitywną. Z kolei Twisted Twice Games zajmie się sortowaniem śmieci.

Mało? Jeśli chcecie zagrać w pozycje już wydane, to miniony i zbliżający się tydzień dostarczą aż 17 tytułów! Posiadacze każdej z platform znajdą coś dla siebie!

Po więcej informacji na temat rodzimych dzieł odsyłam do naszego kalendarza premier. Jeżeli natomiast nie znaleźliście swojej  gry w zestawieniu – koniecznie do nas napiszcie (na info@polskigamedev.pl).

Premiery polskich gier (12-18.09):

Accident (Switch)
Afterlife VR (Steam VR)
Bloody Efforts (PC)
Deadwater Saloon (PC)
Food Truck Simulator (PC)
Gunslingers & Zombies (Switch)
Kayko & Kokosh: Coloring Book (Switch)
Knights & Guns (Xbox One)
Roadwarden (PC)
Technicity (PC)
Unmatched: Digital Edition (wczesny dostęp – PC)

Nadchodzące premiery (19-25.09):

Car Mechanic Pinball (Switch)
Electrician Simulator (PC)
Flashout 3 (PC)
Midnight Fight Express (Switch)
Serial Cleaners (PC, PlayStation 4, Switch, Xbox One)
The House of the Dead: Remake (Xbox Series X|S)

Zapowiedzi polskich gier:

Front Mission 3: Remake (Switch)

Podczas Nintendo Direct zobaczyliśmy krótkie prezentacje dwóch remake’ów serii Front Mission przygotowywanych przez ekipy MegaPixel Studio i Storm Trident oraz zapowiedź… „trójki”. Korzystając z okazji, przypomnę, że Front Mission 1st: Remake ukaże się w listopadzie tego roku.

Kayko & Kokosh Coloring Book (Switch)

Wielu odbiorców wychowanych na przygodach Kajko i Kokosza czeka na godną tego uniwersum grę… I chyba poczekają dalej, bo na Switcha trafiła… kolorowanka.

Gamedec Definitive Edition (PC)

Jeszcze we wrześniu interesujący Gamedec od Anshar Studios otrzyma wersję Definitive Edition. Posiadacze gry na pecetach otrzymają aktualizację za darmo, a osoby grające na Switchu muszą poczekać na nią jeszcze kilka tygodni. Zapowiedziana wersja nie otrzymała jeszcze trailera.

Sorted! (PC)

Twisted Twice Games zapowiedziało swoją debiutancką grę o sortowaniu śmieci. Banalnie prostą rozgrywkę uzupełni konieczność szukania kosztowności i udoskonalania sprzętu. Twórcy są powiązani ze spółkami Games Operators i PlayWay, które opublikowały trailer na swoich kanałach.

Żadna z ww. nie podejmuje się jednak podać nawet przybliżonej daty premiery.

Powiązane gry: