Premiery nadchodzącego tygodnia

W tygodniu 5-11 sierpnia ukażą się łącznie cztery produkcje, w większości pod znakiem Wczesnego Dostępu.

12 sierpnia – ΔV: Rings of Saturn

Kodera Software daje nam symulator kosmiczny, w którym twórcy trzymają się prawdziwej fizyki, serwując nam „twardą” fantastykę naukową. Produkcja obraca się wokół wydobycia surowców z pierścieni Saturna, jednak możemy się też spodziewać gwiezdnych bitew i walki o przetrwanie. Gra debiutuje we Wczesnym Dostępie.

13 sierpnia – Escape from the Universe

Cat-astrophe Games serwuje nam „zremiksowaną” wersję swojej mobilnej gry, choć developerzy przekonują, że to produkt który z mobilnym Escape… dzieli tylko część assetów. Gra, w której uciekamy ze zniszczonej Ziemi, przemierzając kosmos w poszukiwaniu własnego kąta ma oferować trudne moralne decyzje i rozgałęziającą się fabułę. Produkcja debiutuje na Nintendo Switch i wygląda tak kolorowo, że warto na nią chociaż rzucić okiem.

15 sierpnia – Hot Shot Burn

Flaming Flamingo i Artifex Mundi serwują nam nową grę w klimatach kosmicznego telewizyjnego show, w którym 2 do 4 graczy może walczyć na arenie o punkty i miłość widzów. Kolorowa, dynamiczna rozgrywka i możliwość walki przez sieć lub lokalnie są głównymi cechami tej debiutującej we Wczesnym Dostępie produkcji.

16 sierpnia – Here Be Dragons

Na koniec trochę prawdziwej (lub alternatywnej, jak kto woli) historii. Here Be Dragons to gra o dzielnych kapitanach okrętów, którzy przecierają szlaki na Atlantyku, by Kolumb mógł dotrzeć do Ameryk. W tej satyrycznej, luźnej produkcji będziemy walczyć z całą masą potworów morskich, by zapewnić spokój dzielnym odkrywcom. Gra, podobnie jak wszystkie inne PCtowe premiery tego tygodnia, debiutuje we wczesnym dostępie.