Premiera Achillesa: Legends Untold już za 3 dni

Pełna premiera Achillesa: Legends Untold zaplanowana na 2 listopada zbliża się wielkimi krokami. Dark Point Games stale rozwija tytuł,  jest on we wczesnym dostępie od 12 maja 2022r. Obecnie ma 74% pozytywnych opinii na Steam, przy 466 recenzjach.

Zanim bramy Troi staną otworem twórcy gry prezentują specjalnie przygotowany dziewięciominutowy materiał z komentarzem przybliżającym wyzwania czekające na graczy, którzy wcielą się w postać Achillesa.

W swoim materiale Dark Point Games przedstawia świat gry oraz niektóre mechaniki i wrogów – zarówno ludzi, jak i bestie – z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w nowej odsłonie opowieści o Iliadzie. W pełnej grze, w trakcie ponad 20 godzin przygody, które czekają na gracza, styl walki bohatera będzie zależał od odblokowanych umiejętności, posiadanej broni i innych przedmiotów.

Gracz na nowo napisze mit o Achillesie – potężnym greckim wojowniku i dowódcy dzielnych Myrmidonów. Po wojnie o Troję wraca on do Grecji i zastaje swoją ojczyznę pogrążoną w chaosie. Wielowarstwowa fabuła gry prowadzi przez zróżnicowane lokacje starożytnej Grecji, gdzie niebezpieczeństwo czai się na każdym rogu, a półboski Achilles musi uratować świat śmiertelników przed zbliżającą się zagładą.

Achilles: Legends Untold to izometryczna gra akcji RPG ze skomplikowanym systemem walki z legendarnymi postaciami i stworzeniami z Iliady i starożytnej Grecji Homera. Produkcja stawia na rozgrywkę z perspektywy izometrycznej, kładącą duży nacisk na walkę opartą na umiejętnościach, oraz stworzony na jej potrzeby system GAIA (Group AI Action), pozwalający na inteligentne zbiorowe zachowania przeciwników.

Achilles: Legends Untold jest obecnie dostępna w ramach wczesnego dostępu na Steam i Epic Games Store. Pełna wersja gry ukaże się 2 listopada, w tym także na PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

 

Powiązane gry: