Please Fix The Road zadebiutuje także na torrentach

Ariel Jurkowski postanowił promować swoją produkcję także wśród piratów. I nie chodzi o tych pływających po morzach i oceanach.

W czerwcu na Steamie i GOG-u zadebiutuje jego gra logiczna Please Fix The Road. Swoje pierwsze w życiu dzieło twórca opublikuje także na pirackich torrentach. Wersja ta będzie zawierała wszystkie poziomy, ale nie będzie aktualizacji. Do tego w menu pojawi się m.in. dodatkowa piracka piosenka, będzie też alternatywne intro oraz prośba o zakup pełnej wersji. Ciekawe ilu graczy korzystających z nielegalnych źródeł postanowi ją legalnie kupić.

Please Fix The Road to minimalistyczna gra logiczna o budowaniu i naprawianiu dróg. Każdy poziom – których ma być ponad 150 – to ograniczona liczba narzędzi i jasny cel: doprowadzenie samochodów, pociągów, łodzi i zwierząt z punktu A do punktu B. Możliwości będzie sporo, bo jak pisze autor, można wstawiać, niszczyć, obracać, kopiować, zamieniać, podwyższać, obniżać, popychać lub przenosić różne segmenty dróg, rzek, ścieżek lub torów kolejowych. Wszystko w ładnej, schludnej i kolorowej oprawie graficznej z przyjemną muzyka w tle.

Premiera Please Fix The Road nastąpi w czerwcu tego roku.

Powiązane gry: