Outriders: Po co walczymy, dokąd zmierzamy?

Nowy zwiastun w widowiskowy sposób odpowiada: „a kto to wie?”.

Machina promocyjna People Can Fly i wydającego grę Square Enix nabiera tempa. Na początku lipca mogliśmy przyjrzeć się m.in. klasie piromanty oraz strukturze gry. Teraz nadeszła pora, by przyjrzeć się motywacjom awatarów graczy. Oto bowiem ludzkość stoi na granicy wymarcia, rozdzierana niszczycielskim konfliktami, i konieczne staje się szukanie ratunku w tzw. nieznanym. By odnaleźć dający nadzieję Sygnał, zmierzymy się z kruszejącą rzeczywistością, wyjącymi stworami oraz konkurencją ze strony niecnych pobratymców.

Przypomnijmy, że świat niegościnnej planety Enoch zostanie podzielony na obszary wykonywania zadań oraz punkty, w których misje będą nam przydzielane. Mierzyć się z niebezpieczeństwami będziemy samotnie albo zespole liczącym do trzech graczy. Wydaje się, że nowym zwiastunem autorzy chcą nam powiedzieć, że wariant wieloosobowy będzie preferowany. Z drugiej strony i w Destiny, z którym Outriders może się kojarzyć, samotne wilki radziły sobie z największymi zagrożeniami.

Outriders powinno trafić do sprzedaży w okolicach Bożego Narodzenia. Ukaże się na pecetach, PlayStation 4 i 5, Xboksie One oraz Series X.