Motorcycle Mechanic Simulator 2021 wkrótce wjedzie do warsztatu

Czy symulator mechanika jednośladów okaże się równie chodliwym towarem, jak Car Mechanic Simulator 2021?

Cóż, z sierpniową premierą nowego CMS-a trudno konkurować; gra zaliczyła największy „peak” w historii PlayWaya (22,5 tys. równocześnie grających) i zebrała świetne oceny użytkowników Steama (aż 94% z nich jest pozytywna).

Jak jednak twierdzi Play2Chill: również Motorcycle Mechanic Simulator 2021 ma widoki na sukces. Dotychczas gra zgromadziła 130 tys. zapisów na wishlistach, a udostępniony w czerwcu prolog ograło ponad 560 tys. ludzi.  Jak poradzi sobie pełna wersja – dowiemy się już 17 listopada.

„W dniu premiery Motorcycle Mechanic Simulator 2021 gracze mogą się spodziewać wielu nowości w stosunku do prologu. Do pełnej wersji dodaliśmy nowe lokacje-garaże, nowe typy motocykli, dużo części do customizacji jednośladów, maszyny warsztatowe oraz jeszcze więcej elementów diagnostyki pojazdowej”

– zapowiada Tomasz Róziecki, prezes zarządu Play2Chill.

Jego tytuł pozwoli nam na wcielenie się w mechanika motocyklowego i – czytamy na steamowej karcie katalogowej – „zbudowanie swojego imperium”. Nim jednak rzeczone „imperium” zaistnieje – skupimy tanio maszyny, naprawimy je, bądź rozbierzemy na części (tych ma być ponad 400) i stworzymy autorskie jednoślady. Po drodze przyjmiemy zlecenia od bogatych klientów, umeblujemy własny garaż i przetestujemy nasze cacka na torach wyścigowych.

Po premierze debiucie edycji pecetowej zespół zajmie się portami na bliżej nieokreślone konsole.