Moonshine Inc.: Zwiastun i data premiery

Zacier już się gotuje!

Projekt przez pewien czas był znany jako Moonshiners: The Game i miał się opierać na licencji popularnego programu „Bimbrownicy”. A choć pierwotne plany nieco się zmieniły (Discovery skręciło bowiem w stronę produkcji familijnych), rdzeń zabawy pozostał ten sam.

Moonshine Inc. pozwoli nam na destylację i fermentację księżycówki. Ponieważ jednak jej pędzenie nie jest legalne, czas spędzimy nie tylko na odkrywaniu ponad 40 formuł chemicznych czy doskonaleniu 30 maszyn i aparatur, ale również na unikaniu służb porządkowych.

A choć naszym działaniom mają się bacznie przyglądać skorumpowani szeryfowi, agenci federalni, a nawet gubernator, jako bimbrownik in spe będziemy mogli skorzystać z pomocy siostry i dziadka stryjecznego.

Gamescomowy zwiastun pozwala rzucić okiem na drzewko technologiczne oraz dostępne lokacje. No i, rzecz jasna, zapoznać się z procesem przygotowania samogonu.

Nowy tycoon od wewnętrznego studia Klabatera ukaże się już 27 października. Więcej dowiecie się o nim ze steamowej karty katalogowej.