Liberated dostało demo

Być może wyzwoli Was ono od wątpliwości.

Te są całkiem zasadne, wszak mało który polski tytuł tak bardzo spolaryzował krytyków. Gra jest dostępna na Switchu od czerwca, natomiast wkrótce, bo 30 lipca zobaczymy, jak w czarno-białej dystopii odnajdą się właściciele pecetów. (Na których – przypomnijmy – produkcja pojawi się w zestawie z dwoma darmowymi DLC i poprawioną oprawą graficzną).

Ale po co czekać? Najnowszy zwiastun sugeruje, by już, teraz, natychmiast odpalić udostępnione na Steamie i GOG-u Liberated: Sneak Peak.

Darmowa wersja próbna pozwoli nam zapoznać się z trzecim rozdziałem opowieści (acz w stosownie skróconej wersji, dzięki czemu unikniemy spoilerów) i wysłuchać nowo dodanych angielskich kwestii mówionych.

Dla przypomnienia: Atomic Wolf zamarzył się interaktywny komiks noir. Autorzy Mad Age & This Guy zabierają nas do niedalekiej przyszłości, w której opresyjny rząd śledzi każdy ruch podpiętych do sieci obywateli. Przeciwko powszechnej inwigilacji występuje jednak grupa zbuntowanych hakerów, znanych jako tytułowi „Wyzwoleni”.