Land of War z promocją w postaci wojennego teledysku

Choć na ekranie widać oryginalne mundury z epoki, klipowi towarzyszy muzyka, której we wrześniu 1939 raczej nie znano.

MS Games w kolejnych materiałach promocyjnych chwali się zaletami nadchodzącego shootera – np. realistycznie ukazaną Warszawą. Poznajemy też głosy, które będą towarzyszyć nam podczas zabawy – głównego bohatera zdubbinguje znany z Wiedźmina Jacek Rozenek, a rolę narratora przyjął Mirosław Zbrojewicz. Wreszcie twórcy Land of War: The Beginning chętnie opowiadają np. o wysiłkach, które podejmują na rzecz wiarygodnego ukazania broni palnej znanej z kart historii.

Tym razem zamiast kolejnej produkcji zza kulis otrzymaliśmy teledysk, w którym przewijają się punkty znane z map działań wojennych, m.in. stołeczne Plac Zamkowy i Gazownia na Woli. W przeszło dwuminutowym teledysku oglądamy i fragmenty gameplayu, i rzeczywiste ujęcia przygotowane we współpracy z grupą rekonstrukcyjną SRH Bateria Motorowa Artylerii Przeciwlotniczej. Muzykę i angielskie słowa nagrała formacja THRIC3 – w refrenie pojawia się, a jakże, tytuł nadchodzącej gry.

Land of War: The Beginning ukaże się na pecetach na początku drugiego kwartału, po czym – jeszcze w tym roku – otrzymamy także wydanie na Xboksa Series X. Jeszcze później trafią do nas kolejne drugowojenne shootery, których The Beginning jest prologiem.