Kolejne studia wybierają się na giełdę

Starward Industries już, teraz, natychmiast. Spółki córki SimFabric i Movie Games – w przyszłym roku.

Po niedawnym debiucie Pyramid Games pora na kolejnych (nomen omen) graczy. Akcje krakusów ze Starward Industries (a więc zespołu odpowiedzialnego za adaptację powieści Stanisława Lema, o której co nieco już wiemy) pojawią się na NewConnect już jutro. Zainteresowanych odsyłamy pod ten adres (transmisja rozpocznie się o 11:30).

W perspektywie roku na parkiety NewConnect wkroczy także MobileFabric, a więc spółka córka niezwykle płodnego SimFabric. Przypomnijmy, że ma się ona zajmować konwersjami gier z katalogu SimFabric/PlayWaya na iOS-a i telefony z Androidem (na pierwszy rzut pójdzie mobilna edycja Thief Simulator).

W i półroczu 2021 na NewConnect zagości również Road Studio, spółka należąca do Grupy Movie Games. Zespół, który powołano raptem w czerwcu tego roku, przejął od większego brata marki Alaskan Truck Simulator oraz American Motorcycle Simulator. W przyszłości Road Studio zajmie się “kolejnymi grami osadzonymi w uniwersum zapoczątkowanym przez Alaskan Truck Simulator oraz American Motorcycle Simulator”.