Kangurek Kao wdzięczy się na Steamie

Jak wam się podoba nowy wygląd bohatera?

O tym, że Kangurek Kao powraca, wiemy od paru miesięcy. Informowaliśmy was zresztą, że do powrotu nigdy by nie doszło, gdyby nie YouTube. Teraz mamy okazję przyjrzeć się pierwszym materiałom nt. gry, bowiem uzbrojony w rękawice bokserskie zwierzak właśnie zameldował się na Steamie. Niestety na razie wciąż nie wiemy o produkcji zbyt wiele – na karcie katalogowej czytamy głównie o historii serii oraz wydarzeniach towarzyszących jej wskrzeszeniu.

Autorzy z Tate Multimedia obiecują wszak, że w nowej odsłonie otrzymamy poruszającą historię. Kao będzie musiał odnaleźć zaginioną siostrę oraz ustalić, co stało się z jego ojcem. Po drodze odświeżymy stare znajomości, poskaczemy po trójwymiarowych platformach, a także, rzecz jasna, rozkwasimy parę nosów. Walka w nowym Kao ma być „wymagająca”, rękawice bohatera „potężne”, bossowie „złośliwi”, a ich moce – „mroczne”.

Więcej informacji na temat gry uzyskamy w niedalekiej przyszłości – do tego czasu warto śledzić grę na Steamie. Tytuł ma ukazać się w 2021 roku.