God’s Trigger za darmo w Epic Games Store

Ta gra lubi duety, więc przy okazji możemy zgarnąć też inną indyczą rozwałkę.

Ubiegłoroczna propozycja od krakowskiego One More Level pozwala zapobiec końcowi świata. Jeźdźców apokalipsy stara się powstrzymać nietypowa para, upadły anioł i demonica – i robi to w sposób krwawy. Oglądane z góry poziomy wymagają unikania kul i sprawnego eliminowania przeciwników, premiując m.in. zabijanie synchroniczne. To najbardziej cieszy w trybie kooperacji, bo jeśli gramy sami, będziemy po prostu przełączać się między Harrym i Judy. Wybór postaci ma znaczenie: pani potrafi np. przejąć kontrolę nad umysłem wroga, a pan lepiej radzi sobie w zwarciu.

Formuła God’s Triggera została ciepło przyjęta przez graczy (77% z 266 ocen na Steamie jest na plus), jak i przedstawicieli branży. Grę doceniło m.in. jury tegorocznego konkursu Digital Dragons. Tytuł został nominowany w trzech kategoriach: Best Polish Game Art of 2019, Best Polish Game Design of 2019 i, co najważniejsze, Best Polish Game of 2019.

God’s Triggera możecie otrzymać bezpłatnie do 27 sierpnia – by odblokować grę, zajrzyjcie na kartę produkcji w Epic Games Store. Kiedy już tam będziecie, odwiedźcie też stronę Enter the Gungeon. Także tutaj naszym celem jest strzelana demolka – a ponieważ i ten tytuł nic nie kosztuje, możecie wybrać, która stylistyka zgonów jest wam bliższa.