Ghostrunner: Znamy datę premiery

Czy potwierdził się niedawny wyciek?

Dwa tygodnie temu One More Level chwaliło się gamescomowym trailerem i zapraszało na zapisy do bety. Przypadkowo w steamowej wersji materiału pojawił się rzekomy moment debiutu (27 października) All in! Games (wydawca) informowało, że „doszło do technicznej pomyłki” i przestrzegało, iż „nie należy traktować daty, która się tam pojawiła jako wiążącej, czy też prawdopodobnej”.

Wygląda na to, że jest ona i wiążąca, i prawdopodobna. Jedna z pięciu cyberpunkowych gier, które Polacy zapowiedzieli na 2020 pojawi się na naszych dyskach już w przyszłym miesiącu. Na zachętę dostaliśmy zwiastun z laserami, katanami, kablami, skokami, upadkami, neonami, wślizgami, pociągami, pociskami, linkami z hakiem… generalnie wiele się tu dzieje.

Tytuł zabierze nas na wspinaczkę po Wieży Dharmy, na której uskutecznimy parkourowe fikoły i pierwszoosobowe starcia… zresztą, Ghostrunnera bynajmniej nie trzeba naszym czytelnikom przedstawiać. W końcu to on zwyciężył w niedawnym Digital Dragons Indie Celebration, a ponadto zwrócił uwagę weteranów z 3D Realms i już teraz może pochwalić się dużym zainteresowaniem (jego demo sprawdziło w ciągu tygodnia ponad 100 tys. graczy!).