Gangster Simulator: Studio od gangsterskich gier zapowiada gangsterską grę

Cóż za twist!

O powstaniu True Games informowaliśmy w maju. Spółka zależna Movie Games powstała na kanwie zainteresowania Drug Dealer Simulatorem, a miała się zająć – deklarowano:

– Realistycznym oddaniem klimatu kultury ulicznej, nawiązywaniem do momentami bezwzględnego świata, gdzie takie procedery jak handel narkotykami, kradzieże, napady oraz konflikty pomiędzy gangami są na porządku dziennym.

Gwarantem autentyczności mieli być dwaj raperzy-inwestorzy: Wojciech „Sokół” Sosnowski i Michał „Małolat” Kapliński. Wygląda na to, że ich pierwszym projektem będzie Gangster Simulator, tytuł pozwalający nam wcielić się w drobnego ulicznego przestępce, który – w miarę postępów – awansuje do miana lokalnego kingpina. Jeśli wierzyć zapewnieniom Sosnowskiego, choć debiut skorzysta z podobnych mechanizmów, co DDS, ma być produkcją bardziej kompleksową – obok handlu narkotykami wzbogacimy się na sutenerstwie, handlowaniu bronią, hazardzie czy zakładach bukmacherskich. Jak mówi:

– Gangster Simulator to gra, która pozwoli graczom w zupełnie legalny i bezpieczny sposób przekonać się, jak od środka wygląda przestępczy półświatek . W naszej grze będziemy mogli uczestniczyć nie tylko w handlu narkotykami, ale także w kradzieżach, rozbojach, napadach i zabójstwach. Na graczy czeka również udział w wojnach gangów oraz wewnętrznych intrygach. Wszystko po to, aby stać się prawdziwym  królem ulicy oraz szefem dużej organizacji przestępczej.

Produkcję zapowiedziano na 2021.

https://www.youtube.com/watch?v=PqTg-b-NkbA