Gamedev & Creative Careers Expo 2022 startuje już w weekend

Bezpłatne wydarzenie pomoże Wam znaleźć pracę w gamedevie.

Piąta edycja targów pracy odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia w Warszawskiej Szkole Filmowej i Kinie Elektronik. Jak czytamy na stronie wydarzenia:

„GCCE 2022 odwiedzi kilka tysięcy osób chcących rozwijać swoje kariery w branżach kreatywnych, ze szczególnym uwzględnieniem gamedevu, którzy dodatkowo będą mieli okazję wziąć udział w prezentacjach i szkoleniach podnoszących kompetencje w zakresie projektowania, tworzenia i sprzedaży gier wideo.

Wydarzenie jest adresowane do programistów, grafików, muzyków, ilustratorów, animatorów, specjalistów marketingu i PR, testerów, designerów, tłumaczy, analityków, producentów. Zapraszamy zarówno profesjonalistów i przedstawicieli firm zainteresowanych relacjami na poziomie B2B, jak również osoby dopiero poszukujące swojego miejsca w gamedevie, w tym uczniów i studentów”.

W programie znajdziemy konferencję „Rynek pracy na styku branży IT i sektorów kreatywnych”, prezentację „Why not to joins us?”, konsultacje dla poszukujących pracy oraz warsztaty „Historia zapisana w przedmiotach”. Na miejscu nie zabraknie także strefy „chilloutowej” oraz okazji do zagrania w gry wideo.

Bezpłatna rejestracja jest dostępna pod tym adresem. Szczególnie zainteresowanych odsyłamy także na facebookową stronę inicjatywy.

Organizatorem Gamedev & Creative Careers Expo 2022 jest Idea Ahead, wydawca „Pixela” i „PSX Extreme”.