Fundacja Indie Games Polska zaprasza niezależnych twórców do udziału w Game Connection Paris 2019

Chętni wystawią się na polskim stoisku i skorzystają z systemu spotkań.

W dniach 29-31 października odbędzie się jedna z największych networkingowych imprez branżowych w Europie. Czy warto się na niej pojawić? Organizatorzy zapowiadają obecność ponad 2700 uczestników oraz 1500 firm z 60 krajów. Przekonują też, że choć wyjazd na targi wiąże się z kosztami, średni zwrot inwestycji (RIO) plasuje się na poziomie 300 tysięcy dolarów.

Fundacja Indie Games Polska oraz Game Industry Conference zapraszają autorów gier niezależnych, którzy chcieliby pojawić się na Game Connection Paris 2019. Ci, którzy zdecydują się wystawić na polskim stoisku mogą liczyć na dostęp do Paris Games Week, Business Pass Game Connection, konto w systemie spotkań (dla maksymalnie trzech osób) oraz wydzielone miejsce spotkań. Jak jednak zastrzegają organizatorzy – niezbędny jest wkład własny, a zatem pokrycie kosztów podróży i zakwaterowania oraz mniej niż połowy ceny Business Passa (przecenionego z 1990 € na 890 €).

Warto pospieszyć się ze zgłoszeniami, bo – ze względu na termin eventu – zgłoszenia przyjmowane są w trybie ciągłym i będą potwierdzane na bieżąco.

By się zapisać – skorzystajcie z poniższego formularza. Dodajmy, że polską obecność na targach Game Connection Paris 2019 wspiera Ministerstwo Spraw Zagranicznych.