Frostpunk do pobrania za darmo

Cenny podarek wręcza niezawodny Epic Games Store.

Gdy piszę te słowa na platformie trwa „MEGA wyprzedaż 2021„, w toku której taniej kupimy sporo polskich perełek, w tym wciąż świeżutkie Siege Survival – Gloria Victis (-20%), Cyberpunka 2077 (-20%), Carriona (-25%), Superhot: Mind Control Delete (-40%) i Ghostrunnera (-50%)… a to wciąż jedynie ułamek dostępnych promocji, pełną ich listę znajdziecie pod tym adresem.

Już tradycyjnie Epic nie tylko ścina ceny, ale i oferuje część tytułów za darmo. Po NBA 2K21 przyszła pora na rodzimego city buildera, którego aż do 10.06 (do godziny 17:00) przypiszemy do konta bezpłatnie. (Zainteresowanych odsyłam na kartę katalogową gry).

To niezły sposób na obchody trzecich urodzin produkcji. Przypomnijmy, że od dnia debiutu sprzedała się ona w liczbie 3 milionów kopii (11 bit pochwaliło się zresztą w okolicznościowym wpisie Wieloma Wielkimi Liczbami). Całkiem niedawno studio ruszyło ze sprzedażą kolekcjonerskiego soundtracku (wydanego na płycie winylowej), już wkrótce gra doczeka się także planszówkowej adaptacji oraz mobilnego spin-offa, nad którym pracuje chiński NetEase.

Wcześniej na EGS-ie mogliśmy pobrać za darmo Moonlightera i This War of Mine. Dzięki sądowej batalii między Epic Games a Apple przypadkiem dowiedzieliśmy się zresztą, ile 11 bici zarobili na tych rozdawnictwach.