Evil West prezentuje 10 minut wybuchów i krwawej jatki

Setki trupów – dosłownie i w przenośni, dziesiątki egzekucji i tony wystrzelonej amunicji. A to przecież tylko kilka minut z gry Evil West.

Trzecia już w tym roku produkcja Flying Wild Hog (po Shadow Warrior 3 i Trek to Yomi), koncentruje się na alternatywnej, mrocznej wersji Dzikiego Zachodu. Przedstawiony świat pełen jest wampirów i maszkar nie z tej ziemi, na szczęście bohater nie pozostaje bezbronny. Do dyspozycji ma pokaźny arsenał, a i w walce na gołe pięści potrafi roznieść przeciwnika na strzępy. W końcu jest członkiem organizacji, która zajmuje się zwalczeniem potworów.

Ponad 10-minutowy materiał przedstawia kilka fragmentów Evil West. Zwiedzimy w nim dziki zachód, tajemnicze podziemia, mroczny las, są też areny, gdzie toczą się walki z hordami przeciwników i bossami. Można też rzucić okiem na system ulepszeń i perków oraz dostępną broń, m.in. rewolwer czy karabin Winchester. Bohater pokazuje też wyjątkowo skuteczną walkę na pięści, gdzie używa wielu śmiercionośnych umiejętności. Gracze powinni być zadowoleni, bo tytuł będzie można przejść w dwie osoby.

Od kilku dni wiemy, kiedy zapolujemy na wampiry. E Evil West zagramy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksie Series X|S. Wydawca – Focus Entertainment – zapowiedział też wersje pudełkowe.

Powiązane gry: