Electrician Simulator z nowym trailerem i konsolową zapowiedzią

Zapowiedziany w październiku 2021 r. symulator elektryka od Take IT Studio! będzie miał pecetową premierę jeszcze w tym roku.

Dość szybko, bo np. o ElectriX: Electro Mechanic Simulator od SimFabric dowiedzieliśmy się lata temu, premierę miał mieć w 2020 r., a do dziś o grze jest całkowicie cicho.

Za to wydawca Gaming Factory poinformował, że Electrician Simulator – First Shock właśnie dostał prolog i z tej okazji zaprezentował nowy trailer. Praca elektryka nie jest łatwa, ale jak zapowiadają twórcy, gra dedykowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów kopania się z prądem. Jako młody adept gracz będzie zaczynał od podstaw, np. zwykłego podłączania gniazdek, aż po skomplikowane naprawy urządzeń czy budowanie całej instalacji elektrycznej w mieszkaniu. Jak to jest w symulatorach, do dyspozycji będą różnorodne narzędzia oraz własny warsztat, który będzie można rozwijać.

Najnowsza informacja jest taka, że Electrician Simulator – First Shock ma też trafić na konsole Switch oraz PlayStation i Xbox, czyli zapewne PS4 i XOne. Daty premiery na tych platformach wydawca Ultimate Games nie zdradził.