Dreamo: Oniryczna gra logiczna ma zwiastun do sześcianu

Kostki zostaną rzucone już za dwa tygodnie.

Rzeczony sześcian oglądamy na trailerze w różnych sceneriach: nad morzem, na tropikalnej wyspie, w dżungli, jaskini, lesie, w sąsiedztwie ruin, w pokoju i w laboratorium…

Od lokalizacji ważniejsze są jednak koła zębate, które symbolizują bariery, za jakimi kryją się wspomnienia głównego bohatera. Ten, znany farmakolog, znajduje się obecnie w śpiączce, wywołanej (prawdopodobnie) katastrofą lotniczą. By jego umysł przypomniał sobie okoliczności wypadku, musimy rozwiązać ciąg łamigłówek, a więc: otworzyć trójwymiarowe kostki.

Tytuł gliwiczan z Carbon Studio zadebiutuje 20 lutego. Autorzy zachęcają, by dodać go do swoich wishlist na Steamie i Steam VR. Na zachętę udostępnili demo, jakie możecie pobrać pod tym adresem.

PS Korzystając z okazji: Carbon Studio pochwaliło się wynikami za 2019. Spółka wypracowała ponad 2 mln zł przychodu (1,12 mln zysku netto), co przekłada się na wzrost rzędu 129% (w porównaniu z 2018). Dobry rezultat pozwolił jej na powołanie Iron VR, spółki zależnej, która zajmie się produkcją VR-owych tytułów o niewysokich budżetach.