Doradztwo prawne: Ruszyły zapisy na grudzień!

Jeśli macie wątpliwości odnośnie do podpisywanej umowy wydawniczej, kłopoty z prawem autorskim albo potrzebujecie pomocy speca od doradztwa biznesowego – Fundacja Indie Games Polska wyjdzie tym problemom naprzeciw.

Jak co miesiąc w jej siedzibie (Marszałkowska 87/5, Warszawa) organizowane są bezpłatne konsultacje z prawnikami. Do Waszej dyspozycji pozostają:

Kamila Dulska-Maksara
Prawnik specjalizujący się w prawie handlowym, ze szczególnym naciskiem na corporate governance i relacje inwestorskie. Świadczy usługi doradztwa prawnego i bieżącej obsługi, różnym podmiotom z branży gamedevu- od początkujących developerów i indyków, poprzez małe i średnie studia deweloperskie a na wydawcach kończąc. Uczestnik konferencji branżowych tj. GIC w 2017 i 2018 roku, Digital Dragons 2018, CGI 2017.

Adw. Michał Pękała, LL.M.
Adwokat specjalizujący się w doradztwie prawnym na rzecz podmiotów z sektora Game Dev. Michał specjalizuje się prawie autorskim, prawie znaków towarowych, ochronie danych osobowych, negocjowaniu umów wydawniczych, developmentowych, licencyjnych, body-leasing, itd. Michał doradza zarówno developerom, wydawcom i inwestorom, z polski i zagranicy. Stały doradca Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w segmencie gier wideo. Stały uczestnik i speaker najważniejszych polskich konferencji: Digital Dragons, Mastering the Game, Pixel Connect, GIC.

Kacper Bańbura
Prawnik z wieloletnim doświadczeniem w business developmencie. W 2019 roku ukończył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie oraz zdał egzamin zawodowy. Pracował m. in. w cdp.pl, Klabaterze oraz GOG.com, gdzie zajmował się bizdevem i pozyskiwaniem gier, (przez ostatni rok z biura w Los Angeles). Obecnie współwłaściciel better. gaming agency – agencji wpierającej twórców gier w PRze, prowadzeniu social media oraz poszukiwaniu wydawców.

Standardowo konsultacje trwają do 30 minut, ale ich czas może ulec przedłużeniu. Dodajmy, że – z racji trwającej pandemii – jest możliwość umówienia się również na spotkania online. Po więcej informacji odsyłamy do formularza zgłoszeniowego.

Realizacja programu konsultacji prawnych jest możliwa dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.