Divine Duel zaprasza na betatesty

Bogowie są gotowi pokazać się światu.

Zapowiedziany we wrześniu VR-owy akcyjniak miał się pojawić na rynku jeszcze w tym roku. Wszystko wskazuje na to, że ekipa Immersion Games dotrzyma słowa. Już w ten weekend Divine Duel zaprosi nas na betatesty, co studio uczciło okolicznościowym zwiastunem.

Dla przypomnienia: produkcja pozwoli nam wcielić się w boskie istoty, które będą pojedynkować się 1 na 1. Twórcy chwalą się zaprojektowaniem ponad 40 broni „z których większość to oryginalne rozwiązania, jakich nikt do tej pory nie używał w grach jako uzbrojenia – bębny wysyłające dewastujące fale dźwiękowe, ogromna kolumna, za którą można się schować przed pociskami przeciwnika żeby następnie przewrócić ją na rywala czy… krwiożercza papuga”.

Każdy, kto weźmie udział w testach, może liczyć na „ekskluzywną skórkę dla jednego z łuków” – dopowiada Bartosz Rosłoński, prezes zarządu spółki. Build będzie dostępny na goglach Meta Quest i PCVR, a pełna wersja powinna zadebiutować do końca roku. Więcej o Divine Duel dowiecie się za pośrednictwem Steama lub Oculus Store’a.

Równolegle zespół pracuje nad zręcznościówką Disc Ninja i przygodówką Extreme Escape. Więcej o Immersion Games (i grach VR-owych w ogóle) możecie się dowiedzieć ze specjalnego odcinka naszego podcastu.